Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz?

Şanlıurfa merkez ve viranşehir olmak üzere 2 kişilik ortak bir çalışma sergiliyoruz. Düzenlemiş olduğumuz veya yapmış olduğumuz bu hizmetleri sizlerle paylaşmak ve sunmak bizlere gurur ve zevk verdiğinden emin olabilirsiniz. Tamamen hobi amaçlı başladığımız bu sektörde para kazanmak yerine her zaman başarılı bir çalışma sergileyip sadece hizmetleri aksayan müşteriler ile çalışmayı hedefledik. Hedeflerimize her zaman ulaşamasakta pes etmeyen bir ekip ile karşı karşıyasınız.

 

Misyonumuz;

Yenilikçi ve atılgan bir kurumsal kimlik adı altında barınmaya hazırmısınız, öyleyse hemen bizlerle irtibata geçip 7/24 destek ve hizmetlerimizden yararlanmak istermisiniz. Bizleri görmek istediğiniz sürece değil, görmenizi sağlamak zorunda olduğumuz için buradayız.

 

Vizyonumuz;

Daha profesyönel yazılımlar ve responsive tasarımları hazırlayıp test aşamasında iken müşterilerin fikirleri doğrultusunda geliştirilip daha pratik bir yazılım ve donanım sağlamayı hedeflemek çağımızın en gelişmiş sistem kontrol panelleri ve sohbet panellerini sizlere kaliteli ve elit bir şekilde sunabilmektir.

 

Stratejimiz;

Yetenekpanel, hizmet aldığınız sektöre göre beklentilerinizi ve yapılmasını istediğiniz işlemleri oldukça pratik bir şekilde ekiplerimiz tarafından düzenlenerek sizlere sunabilmektir.

sesli chat sesli chat sesli chat seslisohbet
seslisohbet