HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Sizlerinde desteği ile başarılı ve kaliteli arayüzler ile hizmetlerimizi sesli chat panelleri ve, mobil sohbet arayüzleri olarak tasarlayıp hizmetinize sunmaktayız.

 

Misyonumuz;

Yenilik ve projelerimizi sürekli geliştirerek kullanıcı ve yönetim ekibinin daha rahat bir şekilde sohbet yönetimi veya sitenin ayarlarını güncelleme’de daha kapsamlı çalışmalar sergilemekteyiz.

 

Vizyonumuz;

Hedefimiz her daim müşterilerin memnuniyet oranını yükseltmek olup aylık anket’ler eşliğinde başarılarımızı ve çalışmalarımızı hep birlikte ölçmek ekip ve müşteriler tarafından ne kadar başarı düzeyi ve hizmet kalitesi olduğunu anlamak ve anlatmaktır.

 

Stratejimiz;

Fikirler doğrultusunda projelerimiz’i sayfalara yansıtıp sizlerin rahat ve elit bir tasarım ile yorgunluğunuzu ve kaliteyi gösterebilmektir. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyet oranını %100 oranına denk getirmek olucaktır. İletişim ve kaynaklarımızı her zaman her müşterilerimize aynı seviyede tutabilmektir.

seslichat Seslichat Sesli Chat Sesli Chat Sesli chat php scprit satis php script satis Sesli chat sesli chat sesli chat sesli sohbet