HİZMETLERİMİZ

Anasayfa » HİZMETLERİMİZ

HİZMET ALANI VE ORTAK NOKTALARIMIZ

Dilerseniz web adresimiz üzerinden, dilerseniz cep telefonunu üzerinden irtibat kurarak aklınızdaki projeleri veya hayalinizdeki web sitesini tasarımını birlikte oluşturalım.

WEB TASARIM

Sunucağımız web sitesi sizler için tamamen özel ve güvenli bir halde düzenleyip tasarlanmaktadır. Dilerseniz isteğe özel dilerseniz bize başvurduğunuz alan’a göre bizler düzenleyip web sitenizin tasarımını yapalım.

GOOGLE & SEO
Kaliteli bir seo optimizasyonu her domain için önemli bir noktadır. Google ile işbirliği içerisinde olup sıralamanızı ve domaini kaliteli bir halde teslim ediyoruz. Google ile irtibat halinde olduğunuz sürece kullanıcı kaybı yaşama riskiniz azalır, ekstradan kullanıcı kazanma ihtimaliniz ise artmaktadır.

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Gelişmekte olan ve her zaman yeniliklerle ilerleyen ortak bir noktamız olan web tasarım hayatımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kurumsal kimlik ve web tasarım depolover’i olarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya tanıtımları ve danışmanlığı olarak kaliteli backlink ve gerçek kullanıcıları sitenize yönlendiriyoruz.

SOHBET PANELİ

Tamamen özelleştirilip seo içeriğine uygun halde kodlaması ve arayüzü hazırlanan sesli sohbet panelleri günümüzde tek arayüz ile ilerlerken bizler masaüstü ve mobil arayüz olarak 2 halde sınıflandırdık.

SPEAKYCHAT ODALARI

Sesli Sohbet Panellerinin ortak bir noktası olan Speakychat odaları her site için aynı hizmet aynı kalitede odalar sergilemektedir. Kullanıcı sayısı limitli ve limitsiz olarak 2 oda stili sınıflandırılmıştır. Buna istisnaden SystemAgent ve KingAdmin yetkileri eklenerek domainler en fazla 3 olarak eklenebilme özelliğine sahiptir. Amacımız birleşmeleri engelleyip kullanıcı’ların ziyaret ve gezinti artışını sağlamaktır.

seslichat Seslichat Sesli Chat Sesli Chat Sesli chat php scprit satis php script satis Sesli chat sesli chat sesli chat sesli sohbet