Sesli Chat Portalları

Günümüzde Sesli Chat  arasında Portallardan oluşan arayüzlerle karşılaşmaktayız. Sesli Chat odaları içerisinde gezinmeniz için gerekli olan unsurlar aşağıda detaylı bir şekilde listelenmiştir.

  1. Aktiwe-x Kurulumu yapmanız gerekmektedir. (Aktiwe-x üzerinden sohbet odalarına katılım sağlayabilirsiniz. Kullanmanız gereken tarayıcı İnternet Explorer olması gerekir. Aksi taktirde Javascprit sizi aktiwe-x kurulumuna yönlendirmez. Sohbet panelini görebilirsiniz fakat, içeride bulunan dünya üzerindeki birey ve kullanıcıları göremezsiniz.
  2. Neden İnternet Explorer ?
  3. Yazılım ve Sohbet portalları eski sürüm javascpritlerden oluştuğundan dolayı İnternet Explorer browserini desteklemektedir. Chrome, firefox, mozilla gibi browserlar javascprit kodlamasını desteklemediğinden dolayı sohbet ataması yapamaz. Chrome firefox, mozilla tarayıcıları sohbet platformlarına java desteğini sağlamamaktadır.
  4. Arayüz’ün Anasayfasında Aktiwe-x indir bölümünden Setup indirip kurulumunu gerçekleştirdiğiniz zaman Chrome arayüzüne ait bir browser masaüstünüzde bulunur. İndirilen Browser üzerinden ve Firefox. 42.0 Türkçe sürüm üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  5. Sesli Sohbet‘e ilave olarak ayrı mobil yazılım ekleyerek hizmetlerimiz arasında başarı ve kalite farkını yaşatarak ilerliyoruz. Mobil ve masaüstü sohbet platformlarını bir noktada topladık. Hedefimiz aynı odada Sohbet’i sağlamaktı. Fakat Speakychat henüz mobil sohbet yazılımı geliştirmediğinden dolayı şuan sadece masaüstü cihazları üzerinden giriş yapabilirsiniz. Mobil sohbet yazılımı olmasını istiyorsanız ayrı bir talep ve maliyet olarak sizlere yıllık veya aylık olarak hizmet seçeneğini sunuyoruz.

Sesli Chat ziyaretçileri birer birer çoğalmak yerine eksilmektedir. Bunun gibi problemleri gidermek için çevrenizde sosyal medya tanıtımları, facebook, tweet, instagram ve uygulamalar’da Sesli Chat sitelerinin reklamını yaparak ziyaretçi ve sohbet akışını yoğunlaştıralım.

28 Mart 2019
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sesli Chat seslichat sesli chat sesli sohbet sesli chat sesli sohbet sesli sohbet sesli chat seslichat sesli chat
seslisohbet
sesli chat
seslisohbet
sesli sohbet
sesli sohbet
seslichat
sesli chat
seslichat